hamed: افزایش تعداد مشاهدات یوفو در سال های اخیر : آیا حقیقت آشکار خواهد شد؟
افزایش تعداد مشاهدات یوفو در سال های اخیر : آیا حقیقت آشکار خواهد شد؟
1396/03/07 - 04:11 در ufo
پیوست عکس:
UFOSighting1.jpg
UFOSighting1.jpg · 620x330px, 67KB
دیدگاه
hamed

یوفو چیست ؟

اگر هنوز با واژه یوفو آشنایی ندارید بهتر است بدانید ؛ اشیای ناشناس پرنده یا یوفو (به انگلیسی: Unidentified flying object | UFO) اصطلاح رایج برای هر پدیدهٔ هوایی است که علت آن نمی‌تواند به‌آسانی و یا بلافاصله توسط ناظر شناخته شود.در فرهنگ عامه غالباً اصطلاح یوفو را به‌عنوان یک مترادف برای فضاپیمای بیگانگان استفاده می‌کنند.

تعداد مشاهدات یوفوها در سرتاسر ایالات متحده آمریکا نسبت به سال 2001، افزایش 3 برابری داشته است! این بدان معناست که هرچه می‌گذرد، پرسش‌های جدی‌تری پیرامون واقعیت ماجرا مطرح می‌گردد. آیا افزایش تعداد مشاهدات یوفو در نقاط مختلف جهان، بیانگر واقعیتی شوکه‌کننده است؟

آمار مربوط به افزایش تعداد مشاهدات یوفو در سال‌ های اخیر، در قالب کتابی جدید با نام «مرجع مشاهدات یوفو» (UFO Sightings Desk Reference) به چاپ رسیده است. مطالب بیان شده در این کتاب، با بهره‌گیری از بانک اطلاعاتی دو سازمان بسیار بزرگ در زمینه ثبت و ضبط گزارشات مربوط به یوفو‌ها، موجودات فضایی و برخورد با بیگانگان گرد‌آوری شده‌ است.

شریل کاستا (Cheryl Costa) و همسرش لیندا میلر کاستا (Linda Miller Costa) دو نویسنده‌ی این کتاب بوده و از تعداد 121,036 گزارش مربوط به شاهدان عینی در سرتاسر ایالات متحده آمریکا، اقدام به انتشار کتاب مذکور کرده‌اند.

در این کتاب، گزارشات دقیقی از زمان و مکان مربوط به مشاهده یوفوها و بیگانگان آمده است. شریل کاستا و لیندا میلر کاستا به عنوان نویسندگان این کتاب، اطلاعات خود را ضمن همکاری با سازمان‌های «شبکه متقابل یوفو» (MUFON) و «مرکز ثبت گزارشات بشقاب پرنده‌ها» (NUFORC) در بین سال‌های 2001 تا 2015 تهیه کرده‌ و انواع مختلفی از یوفوها مانند: کره‌ای، دیسکی، مثلثی، بیضی و سیگاری شکل را توصیف می‌کنند.

افزایش تعداد مشاهدات یوفو

به عقیده‌ی ناسا، سازمان حفاظت از محیط زیست و همچنین سازمان‌های MUFON و NUFORC، تعداد بسیاری از این مشاهدات قابل توضیح هستند. اما این موضوع در مورد سایر مشاهدات مذکور صدق نمی‌کند.

افزایش تعداد مشاهدات یوفو در سال 2015، نسبت به سال 2001 مسئله‌ای عجیب و غریب است. حتی اگر تعداد مشاهدات بشقاب پرنده‌ ها در سال 2001 را به میزانی متوسط در نظر بگیریم، امروزه تعداد رویت آنان تا 3 برابر افزایش داشته است!

به طور دقیق، در سال 2001 تعداد مشاهدات بشقاب پرنده ها برابر با 3479 مورد بوده که این آمار در سال 2015 با رشدی 3 برابری، به رقم 11868 رسیده است!
آیا افزایش تعداد مشاهدات یوفو در سال های اخیر، منجر به آشکار شدن حقیقت می‌شود؟

یک جنبش «افشاگری» رو به رشد در ایالات متحده آمریکا، بر این باور است که بیگانگان در حال بازدید از زمینیان هستند و مقامات دولتی ضمن اطلاع از این موضوع، آن را از جهانیان مخفی می‌کنند. فعالان این جنبش فشارهای بسیاری را برای افشای حقیقت در مورد وجود بیگانگان فضایی ، به مقام‌های باندپایه آورده‌اند. از جمله آنان می‌توان به استیون باست اشاره کرد. او، حقیقت را چیزی فراتر از مشاهدات عینی زمینیان توصیف می‌کند که کاخ سفید را به پرده‌برداری از واقعیت ماجرا وادار خواهد کرد.
دانلود ویدیو

شریل کاستا و همسرش که خودشان نیز یوفوها را مشاهده کرده‌اند، در این باره می‌گویند:

ما قصد داشتیم اندکی از واقعیت ماجرای پنهان را افشا کنیم؛ البته این وظیفه دولت است که مردم را از این واقعیت دیرینه آگاه سازد، چرا که ما تنها در حال انجام یک تحقیق علمی هستیم. با وجود مخفی بودن واقعیت ماجرا، مردمان بسیاری روزانه با این اشیای ناشناس رو به رو شده و به طبع، خیل عظیمی از سوالات را مطرح می‌کنند.

در نتایج این کتاب می‌خوانیم که ماه جولای، بیشترین افزایش تعداد مشاهدات یوفو را داشته است. احتمالا به این دلیل که در این ماه از سال، مردم مدت زمان بیشتری را در بیرون از خانه می‌گذارنند.

افزایش تعداد مشاهدات یوفو

دو نمونه از مشاهدات عجیب و غریب اشیای پرنده ناشناس را می‌توان به سال‌های 2008 و 2015 به ایالت تگزاس و نیو مکزیکو اختصاص داد. البته باید توجه داشت که با افزایش کاربرد اسمارت‌فون‌ها و دوربین‌های دیجیتال، تعداد عکس و فیلم‌های مربوط به این رویت‌ها، روز به روز بیشتر می‌شوند. همچنین، به اشتراک‌گذاری این مشاهدات در شبکه‌های اجتماعی، باعث می‌شود که موضوع مذکور در میان مردم به شکل جدی‌تری شناخته شود.

لازم به ذکر است که افزایش کاربردهای مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین را نیز می‌توان به موضوع مرتبط دانست؛ چرا که در برخی موراد، اشخاص چنین اشیای پرنده‌ای را به عنوان بشقاب پرنده موجودات فضایی تصور می‌کنند.

1396/03/7 - 04:11
11MOHA11

باید مواظب باشیم نخورنمون :D

1396/03/17 - 13:58
hamed

:D

1396/04/2 - 02:40

کلوب ززز دات کام · قدرت گرفته توسط کلوب ززز دات کام